Oficiální stránky SDH Heřmaneč

Oficiální stránky SDH Heřmaneč

Aktuálně

Táborská hasičská liga 2010 4.ročník

Přehled 14 soutěží THL 2010
4.ročník Táborské hasičské ligy je už za námi. Pro připomenutí sem přidávám přehled všech 14ti soutěží...

8.5. Dvorce (TA)
        První kolo THL 2010



Družstvo Okres Čas
1. Dvorce TA 18,03
2. Stoklasná Lhota TA 18,81
3. Chotěmice TA 18,96
4. Chrbonín "A" TA 19,19
5. Zhoř u Tábora TA 19,64
6. Chrbonín "C" TA 20,60
7. Krátošice TA 20,85
8. Chářovice "A" BE 21,47
9. Kozmice TA 21,50
10. Chrbonín "B" TA 21,56
11. Tučapy "A" TA 21,58
12. Zárybničná Lhota TA 21,98
13. Tučapy "dorost" TA 21,99
14. Mirošov JI 23,32
15. Kamenice nad Lipou PE 23,88
16. Heřmaneč JH 24,21
17. Chářovice "B" BE 24,59
18. Nová Včelnice JH 24,78
19. Dvorce "dorost" TA 28,36
20. Žďár JH 28,36
21. Kloužovice TA 31,46
22. Dačice JH N
22. Dolní Němčice JH
22. Košice "B" TA D
22. Košice "A" TA D

22.5. Žďár (JH)

         Bohužel video není k dispozici..

  Družstvo Okres Čas
1. Dolní Němčice "A" JH 18,45
2. Chrbonín "A" TA 18,75
3. Řepeč TA 18,78
4. Dvorce TA 18,99
5. Drachkov ST 19,11
6. Tučapy "dorost" TA 19,97
7. Žďár JH 20,41
8. Načeradec BE 21,15
9. Kamenice nad Lipou PE 21,80
10. Kozmice TA 21,81
11. Mirošov JI 22,16
12. Dačice JH 22,44
13. Chrbonín "C" TA 22,64
14. Chotěmice TA 23,82
15. Chrbonin "B" TA 24,29
16. Nová Včelnice JH 24,33
17. Český Rudolec JH 26,35
18. Heřmaneč JH 29,03
19. Dolní Němčice "B" JH 38,47
20. Tučapy "A" TA 39,84

 

29.5. Heřmaneč (JH) a první body

         Domácí soutěž - 3.kolo THL



  Družstvo Okres Čas
1. Dolní Němčice "A" JH 17,72
2. Bezděkov p/T
PB 17,93
3. Drachkov ST 18,10
4. Žďár JH 18,17
5. Chotěmice TA 18,36
6. Sedlatice JI 18,63
7. Dolní Němčice "B" JH 19,25
8. Chrbonín "A" TA 19,67
9. Dačice JH 19,77
10. Řepeč TA 19,91
11. Kamenice nad Lipou PE 20,10
12. Heřmaneč JH 20,69
13. Chrbonín "C" TA 21,03
14. Český Rudolec "A" JH 21,12
15. Mirošov JI 21,32
16. Chlum u Ťřeboně JH 21,93
17. Nová Včelnice JH 22,14
18. Kozmice TA 22,30
19. Tučapy "A" TA 22,56
20. Dvorce "dorost" TA 23,43
21. Radkov JI 25,87
22. Markvarec JH 28,19
23. Tučapy "dorost" TA 32,22
24. Mydlovary CB 36,61
25. Petrovice TR 43,62
26. Dvorce TA N
26. Kunemil HB N
26. Panské Dubenky JI N
26. Humpolec PE N
26. Stará Říše JI N

12.6. Košice (TA) 
               Bohužel video není k dispozici..
  Družstvo Okres Čas
1. Chotěmice TA 17,55
2. Žďár JH 17,67
3. Dvorce TA 17,98
4. Tučapy "A" TA 19,75
5. Stoklasná Lhota TA 20,02
6. Košice "A" TA 20,10
7. Dačice JH 20,44
8. Chrbonín "B" TA 20,67
9. Kozmice TA 20,79
10. Košice "B" TA 20,83
11. Řepeč TA 20,97
12. Heřmaneč JH 21,01
13. Dvorce "dorost" TA 21,20
14. Chrbonín "C" TA 21,35
15. Mirošov JI 21,74
16. Krátošice TA 22,12
17. Želeč "A" TA 22,13
18. Nová Včelnice JH 22,86
19. Chrbonín "A" TA 22,97
20. Ústrašice TA 25,03
21. Skalice TA 25,65
22. Kloužovice TA 25,74
23. Zhoř u Tábora TA 33,61
24. Tučapy "dorost" TA 36,09
25. Choustník TA 37,52
26. Obora TA 48,20

19.6. Nová Včelnice (JH)



  Družstvo Okres Čas
1. Žďár JH 17,73
2. Dvorce TA 18,63
3. Kámen HB 18,67
4. Chotěmice TA 18,73
5. Stoklasná Lhota TA 18,85
6. Chrbonín "A" TA 18,97
7. Kunemil HB 19,26
8. Heřmaneč JH 19,60
9. Tučapy "dorost" TA 19,94
10. Řepeč TA 20,31
11. Dvorce "dorost" TA 20,78
12. Načeradec BE 21,03
13. Kozmice TA 21,17
14. Kamenice nad Lipou PE 21,22
15. Dačice JH 21,28
16. Nová Včelnice "ST" JH 21,69
17. Mirošov JI 21,71
18. Nová Včelnice JH 22,83
19. Nedvědice TA 26,24
20. Chrbonín "B" TA 34,57


19.6. Kamenice nad Lipou NOČNÍ (PE)
 


  Družstvo Okres Čas
1. Kunemil HB 17,59
2. Chotěmice TA 17,61
3. Kámen HB 17,89
4. Krasonice JI 17,96
5. Tučapy "dorost" TA 18,77
6. Chrbonín "A" TA 18,95
7. Žďár JH 19,66
8. Nová Včelnice JH 19,98
9. Želeč "A" TA 20,54
10. Řepeč TA 20,91
11. Batelov "B" JI 21,14
12. Kozmice TA 21,23
13. Heřmaneč JH 21,25
14. Nová Ves JI 21,31
15. Dvorce "dorost" TA 21,78
16. Český Rudolec "B" JH 23,26
17. Choustník TA 23,52
18. Humpolec PE 23,71
19. Rohovka PE 23,93
20. Chrbonín "B" TA 25,79
21. Stoklasná Lhota TA 27,48
22. Rynárec PE 28,85
23. Markvartice JI 29,02
24. Batelov "A" JI 29,57
25. Strachoňovice JI 36,07
26. Dačice JH 38,81
27. Drunče JH 78,14
28. Dvorce TA N
28. Kamenice nad Lipou PE N
28. Včelnička PE N
28. Květinov HB N
28. Český Rudolec "A" JH N
28. Želetava TR N
28. Načeradec BE N
28. Obrataň PE N
28. Roseč JH N
28. Mirošov JI N

26.6. Chrbonín (TA)
               Asi nejlépe rozběhnutý útok v této sezoně..





  Družstvo Okres Čas
1. Chotěmice TA 17,25
2. Drachkov ST 17,98
3. Dvorce TA 18,02
4. Chrbonin "A" TA 18,38
5. Řepeč TA 19,08
6. Mirošov JI 19,10
7. Tučapy "dorost" TA 19,21
8. Kamenice nad Lipou PE 19,25
9. Heřmaneč JH 19,41
10. Tučapy "A" TA 19,56
11. Dvorce "dorost" TA 19,72
12. Stoklasná Lhota TA 19,81
13. Chrbonín "B" TA 20,45
14. Zhoř u Tábora TA 20,55
15. Košice "A" TA 21,05
16. Chrbonín "C" TA 21,34
17. Žďár JH 21,37
18. Nová Ves TA 23,05
19. Choustník TA 24,26
20. Radkov JI 24,32
21. Nová Včelnice JH 28,03
22. Krtov TA 29,23
23. Kozmice TA 29,70
24. Kloužovice TA 31,61
25. Terezín TA 45,77
26. Chýnov TA 61,04
27. Vesce TA N
27. Mlýny TA D

3.7.Tučapy NOČNÍ (TA)




  Družstvo Okres Čas
1. Žďár JH 17,99
2. Sedlatice JI 18,20
3. Chotěmice TA 18,78
4. Urbanov JI 19,06
5. Stoklasná Lhota TA 19,09
6. Kamenice nad Lipou PE 19,89
7. Dvorce TA 19,92
8. Heřmaneč JH 19,95
8. Tučapy "A" TA 19,95
10. Mirošov JI 19,99
11. Pikov TA 20,51
12. Křenovice CB 20,54
13. Tučapy "dorost" TA 20,61
14. Chrbonín "A" TA 20,91
15. Zhoř u Tábora TA 21,15
16. Chrbonín "C" TA 21,24
17. Tučapy - hosté VY 21,62
18. Choustník "A" TA 21,69
19. Dačice JH 21,79
20. Kozmice TA 22,42
21. Nová Včelnice JH 23,22
22. Košice "A" TA 23,43
23. Malešice CB 25,44
24. Zárybničná Lhota TA 25,59
25. Vesce TA 28,38
26. Chlum u Třeboně JH 29,62
27. Rataje TA 30,06
28. Noskov TA 30,18
29. Český Rudolec "A" JH 31,01
30. Chrbonín "B" TA 32,57
31. Slapy TA 43,16
32. Moraveč TA 44,78
33. Mlýny TA 46,93
34. Jiřetice BE 51,56
35. Český Rudolec "B" JH N
35. Dvorce "dorost" TA N
35. Jaronice CB D
35. Řepeč TA D
35. Želeč "A" TA D
35. Holašovice CB D

24.7. Kozmice (TA)

  Družstvo Okres Čas
1. Žďár JH 18,40
2. Stoklasná Lhota TA 18,78
3. Chrbonín "A" TA 19,30
4. Kozmice TA 19,58
5. Chotěmice TA 19,80
6. Tučapy "A" TA 19,88
7. Heřmaneč JH 20,22
8. Mirošov JI 20,58
9. Košice "A" TA 21,88
10. Řepeč TA 23,71
11. Jetřichovec PE 23,73
12. Tučapy "dorost" TA 24,15
13. Krtov TA 24,83
14. Zhoř u Tábora TA 28,34
15. Kamenice nad Lipou PE 32,91
15. Nová Včelnice JH 32,91
17. Dačice JH 33,71
18. Zárybničná Lhota TA 35,11
19. Moraveč TA 35,96
20. Chrbonín "B" TA 39,79
21. Strmilov JH 44,22
22. Krátošice TA 46,08
23. Nová Ves TA 50,34
24. Chrbonín "C" TA N

31.7. Řep (TA)




Poř Družstvo okr.
1. Chotěmice TA 17,61
2. Žďár JH 17,74
3. Stoklasná Lhota TA 18,10
4. Dvorce TA 18,40
5. Dačice JH 19,35
6. Heřmaneč JH 19,51
7. Tučapy "A" TA 19,57
8. Řepeč TA 19,66
9. Tučapy "dorost" TA 19,93
10. Kozmice TA 20,56
11. Chářovice "A" BE 20,64
12. Jankov BE 22,50
13. Nová Včelnice JH 23,21
14. Kamenice nad Lipou PE 23,61
15. Strmilov JH 23,71
16. Mirošov JI 24,45
17. Zárybničná Lhota TA 24,82
18. Krátošice TA 24,85
19. Moraveč TA 26,31
20. Smrkov TA 26,84
21. Rataje TA 27,87
22. Oltyně TA 34,97
23. Chrbonín "A" TA 40,95
24. Sloup "B" PZ N
24. Srlín PI N
24. Zhoř u Tábora TA D

1.8. Chotěmice (TA)


Družstvo Okres Čas
1. Dvorce TA 17,65
2. Žďár JH 17,80
3. Řepeč TA 18,18
4. Chotěmice TA 18,30
5. Stoklasná Lhota TA 18,44
6. Jankov BE 18,58
7. Heřmaneč JH 19,71
8. Dačice JH 20,22
9. Tučapy "A" TA 20,67
10. Chrbonín "A" TA 21,48
11. Nová Včelnice JH 21,50
12. Kamenice nad Lipou PE 22,02
13. Zhoř u Tábora TA 22,42
14. Chrbonín "B" TA 23,51
15. Dvorce "dorost" TA 23,68
16. Mirošov JI 23,69
17. Strmilov JH 24,11
18. Tučapy "dorost" TA 25,67
19. Kozmice TA 29,06
20. Vesce TA 30,72
21. Krátošice TA 32,48
22. Drunče JH 47,38
23. Moraveč TA N
23. Želeč TA D

14.8. Želeč (TA)
  Družstvo Okres Čas
1. Žďár JH 18,01
2. Stoklasná Lhota TA 18,16
3. Chotěmice  TA 18,37
4. Jaronice CB 19,30
5. Tučapy "A" TA 19,49
6. Chrbonín "A" TA 19,63
7. Zhoř u Tábora TA 19,97
8. Řepeč TA 20,10
9. Chářovice BE 20,12
10. Heřmaneč JH 20,13
11. Kozmice TA 20,60
12. Krátošice TA 20,88
13. Tučapy "dorost" TA 21,86
14. Košice TA 22,48
15. Želeč "A" TA 22,82
16. Kamenice nad Lipou PE 22,88
17. Moraveč TA 23,01
18. Strmilov JH 25,94
19. Bezděčín TA 26,20
20. Jankov BE 26,92
21. Mirošov JI 30,52
22. Slapy TA 41,75
23. Ústrašice TA 44,15
24. Dvorce TA N
24. Skalice TA N
24. Obora "A" TA N
24. Smrkov TA N
24. Chrbonín "C" TA N
24. Dačice JH D

14.8. Krátošice (TA) NOČNÍ

  Družstvo Okres Čas
1. Chotěmice TA 18,59
2. Žďár JH 18,85
3. Stoklasná Lhota TA 19,49
4. Tučapy "dorost" TA 19,99
5. Chrbonín "C" TA 20,27
6. Heřmaneč JH 20,35
7. Dvorce TA 20,66
8. Mirošov JI 20,91
9. Kamenice nad Lipou PE 21,36
10. Košice TA 21,42
11. Chrbonín "B" TA 21,49
12. Krátošice TA 21,61
13. Chrbonín "A" TA 21,88
14. Kozmice TA 22,70
15. Zárybničná Lhota "A" TA 22,95
16. Dvorce "dorost" TA 24,21
17. Choustník TA 26,28
18. Obora TA 28,52
19. Ústrašice TA 28,95
20. Vesce TA 31,53
21. Řepeč TA 32,52
22. Daměnice BE 34,82
23. Želeč TA 36,74
24. Moraveč TA 42,04
25. Choustník "B" TA 42,23
26. Slapy "A" TA 47,89
27. Krtov TA 49,39
28. Obrataň PE 59,07
29. Kloužovice TA N
29. Tučapy "A" TA N
29. Jankov BE N
29. Dačice JH N
29. Skalice TA D

25.9. Zhoř u Tábora (TA)


  Družstvo Okres Čas
1. Chotěmice TA 17,91
2. Žďár JH 18,03
2. Dvorce TA 18,03
4. Zhoř u Tábora TA 18,85
5. Heřmaneč JH 19,08
6. Řepeč TA 19,46
7. Kamenice nad Lipou PE 19,50
8. Dvorce "dorost" TA 19,78
9. Chrbonín "A" TA 19,86
9. Daměnice BE 19,86
11. Strmilov JH 20,13
12. Načeradec BE 20,26
13. Krátošice TA 20,45
14. Zhoř u Tábora "B" TA 20,58
15. Kozmice TA 21,96
16. Slapy TA 23,11
17. Dačice JH 23,26
18. Stoklasná Lhota TA 25,74
19. Moraveč TA 27,54
20. Choustník TA 28,27
21. Bezděčín TA 28,69
22. Chrbonín "B" TA 29,12
23. Kloužovice TA 29,93
24. Želeč TA 33,01
25. Zárybničná Lhota TA 36,53
26. Jankov BE N
26. Mirošov JI N
26. Drachkov ST N
26. Obora TA D
26. Košice TA D
26. Dolní Němčice JH D
26. Tučapy "dorost" TA D


V THL 2010 jsme obsadily 7 místo, což je oproti lonskému 9.místu pěkné..
Přáští rok chceme opět aspon o jedno místečko poskočit, ale snad to bude o víc :)


Termíny THL 2011

SDH Dvorce
termín 14.5.

SDH Žďár
termín 21.5.

SDH Heřmaneč
termín  28.5.


SDH Nová Včelnice
termín 11.6.

SDH Kamenice nad Lipou 2B
termín: 11. 6. noční soutěž

SDH Košice
termín 18.6.

SDH Chrbonín
termínu 25.6.

SDH Tučapy
termín 2.7. noční soutěž

SDH Kozmice
termín 16.7.

SDH Želeč
termín 30.7.

SDH Krátošice
termín 30.7. noční soutěž

SDH Řepeč
termín 6.8.

SDH Chotěmice
termín 7.8.

SDH Zhoř
termín 10.9.
Žádné komentáře